Rezultate

Finala

FINALA Feminin Stafeta Nr concurs Echipa Timp Finala FINALA Feminin Impreuna Nr concurs Echipa Timp Finala
1 125 Happy Moms 26:13.6 1 306 ANIMED ARAD 26:32.9
2 113 Flex Warrior Girls 30:10.7 2 316 Muffins 28:12.7
3 107 TEAM VAM 30:32.2 3 313 Buburuzele 31:58.8
4 110 Flex Speed 30:51.5 4 327 FunSpirit DNS
FINALA Masculin Stafeta Nr concurs Echipa Timp Finala FINALA Masculin Impreuna Nr concurs Echipa Timp Finala
1 120 ATIA 19:40.9 1 319 Sky Team Timisoara 19:44.1
2 102 Flex Power 21:54.1 2 318 Cu Pluta 21:48.3
3 129 ZF Team 1 22:22.5 3 308 SPARTANII 23:09.8
4 117 ThaiMaiShu 23:08.8 4 317 Jandarmeria Timis 28:08.3
FINALA Mixt Stafeta Nr concurs Echipa Timp Finala FINALA Mixt Impreuna Nr concurs Echipa Timp Finala
1 101 The stars 19:03.6 1 311 D’Point Studio 23:22.4
2 106 RUN4FUN 19:24.1 2 332 Smartfit team 24:00.8
3 122 2&1/2 MEN 20:11.9 3 331 Brocolli 26:14.9
4 121 The Outsiders 21:58.7 4 322 CAAD 28:44.6

Calificari

Feminin Stafeta Nr concurs Echipa Timp Calificari Feminin Impreuna Nr concurs Echipa Timp Calificari
1 125 Happy Moms 27:32.4 1 306 ANIMED ARAD 27:30.9
2 107 TEAM VAM 32:09.2 2 316 Muffins 28:42.9
3 110 Flex Speed 32:54.6 3 313 Buburuzele 34:14.4
4 113 Flex Warrior Girls 33:04.3 4 327 FunSpirit 37:06.0
5 329 ALTEN Chicas 53:46.5
Masculin Stafeta Nr concurs Echipa Timp Calificari Masculin Impreuna Nr concurs Echipa Timp Calificari
1 120 ATIA 21:13.7 1 319 Sky Team Timi?oara 20:07.9
2 129 ZF Team 1 22:37.0 2 318 Cu Pluta 22:16.4
3 102 Flex Power 23:08.8 3 308 SPARTANII 24:29.7
4 117 ThaiMaiShu 25:09.8 4 324 ISU TImis 27:21.9
5 126 Aualeu guys 25:23.6 5 317 Jandarmeria Timis 27:35.4
6 108 The Avengers 26:56.4 6 304 ALL FOR ONE 28:54.4
7 116 Timisoara City Tours 27:37.7 7 320 RUN FOR FUN (Webasto) 29:45.6
8 119 TRIODAS 54:31.3 8 326 MARA TEAM 29:58.4
9 315 Tremuricii 31:53.4
Mixt Stafeta Nr concurs Echipa Timp Calificari 10 307 IBM 32:31.6
1 101 The stars 20:30.0 11 312 Dora Broderie 33:01.6
2 106 RUN4FUN 20:45.0 12 325 Lords Of The Stairs 33:13.8
3 122 2&1/2 MEN 21:58.6 13 302 TripleA 37:35.7
4 121 The Outsiders 22:26.4 14 330 ALTEN Chicos 41:26.9
5 131 Vulturii 23:03.0
6 105 Will Power 23:42.6 Mixt Impreuna Nr concurs Echipa Timp Calificari
7 109 Happy feet 23:44.4 1 332 Smartfit team 24:41.7
8 114 MazeRunners 23:58.0 2 311 D’Point Studio 25:09.9
9 123 ARC – ACI Running Crew 24:26.7 3 322 CAAD 27:42.0
10 127 fit[Ness] 24:36.9 4 331 Brocolli 28:16.7
11 128 Hardware Veoneer Team 26:31.4 5 323 ALI 28:19.8
12 130 ZF Team 2 29:49.0 6 305 Cappuccino 28:51.0
13 124 ACI Jumping Feet 30:20.6 7 301 Melcii nebunatici 30:51.9
14 103 Flexys 30:59.7 8 321 GAMAO 33:48.4
15 104 dRUNkers 31:41.1 9 328 Dangerous 36:24.9
16 118 Running Late 31:54.4 10 314 Unbreakable by Tesla 36:43.3
17 115 Flex Sweet Dreams 35:18.0 11 309 Flex Smart 46:34.5
18 111 Flex Those Muscles 43:48.5 12 310 Flex Design 50:38.0

Cupele „Best Teams”

Stafeta Impreuna
Best IT Team 131 Vulturii 321 GAMAO
Best Automotive Team 129 ZF Team 1 309 Flex Smart
Best Law & Order Team 324 ISU TIMIS

Clasamentul pentru „Best Teams”

La cupele „Best Teams” participa echipele inscrise de companii/firme.

Best Automotive Team 129 Masculin ZF Team 1 22:37.0
Best Automotive Team 102 Masculin Flex Power 23:08.8
Best Automotive Team 130 Mixt ZF Team 2 29:49.0
Best Automotive Team 103 Mixt Flexys 30:59.7
Best Automotive Team 110 Feminin Flex Speed 32:54.6
Best Automotive Team 113 Feminin Flex Warrior Girls 33:04.3
Best Automotive Team 111 Mixt Flex Those Muscles 43:48.5
Best IT Team 131 Mixt Vulturii 23:03.0
Best IT Team 123 Mixt ARC – ACI Running Crew 24:26.7
Best IT Team 127 Mixt fit[Ness] 24:36.9
Best IT Team 128 Mixt Hardware Veoneer Team 26:31.4
Best IT Team 124 Mixt ACI Jumping Feet 30:20.6
Best IT Team 118 Mixt Running Late 31:54.4
Best IT Team 115 Mixt Flex Sweet Dreams 35:18.0
Best  Law & Order Team 324 Masculin ISU TImis 27:21.9
Best  Law & Order Team 317 Masculin Jandarmeria Timis 27:35.4
Best Automotive Team 309 Mixt Flex Smart 46:34.5
Best Automotive Team 310 Mixt Flex Design 50:38.0
Best IT Team 321 Mixt GAMAO 33:48.4
Best IT Team 330 Masculin ALTEN Chicos 41:26.9
Best IT Team 329 Feminin ALTEN Chicas 53:46.5